Kurzy maľovania nábytku

Veľmi radi by sme Vás privítali v našom ateliéry v Galante, kde sa naučíme všetko čo je potrebné vedieť o maľovaní nábytku, renovácii, chalkpaint, decoupage a všetko to čo poznáte z Instagramu a Pinterestu! V ponuke máme rôzne druhy kurzov, takže každý si určite vyberie presne to po čom jeho umelecká duša túži. 

Začneme od úplnych základov ako je príprava, voľba štetca, výber farby a odtieňu, farebné kombinácie, ako kvalitne namaľovať nábytok, hladký náter, náter so štruktúrou, základné techniky, kedy a ako fixovať náter. A samozrejme rôzne tipy a triky. Po absolvovaní kurzu budete schopní maľovať Váš nábytok už so skúsenosťami. Kurz je určený pre úplných začiatočníkov bez skúseností, aj pre tých, čo štetec ešte v ruke nedržali :)

Kurz pre pokročilých je určený pre tých, ktorý už majú skúsonosti s maľovaním nábytku, poznajú základné techniky a už nejaký ten nábytok namaľovali, alebo pre tých, čo už absolvovali základný kurz. Na tomto kurze sa naučíme ako tvorivo a umelecky premaľovať nábytok s rôznymi technikami a ich kombináciami. Ako sú tieňovanie/ blending s farbami a voskami, šablónovanie, antikovanie, transfery, dekupáž, práca s metalickými farbami a fóliami. Vyskúšame všetko aby ste sami našli svoj štýl :)

Tvorivé kurzy, sú samostatné kurzy, ktoré na seba nenadväzujú a zúčastniť sa môže úplne každý! Budeme vyrábať rôzne vecičky, krabičky, podnosy, obrazy a všeličo iné. 

Dôležité je vedieť, že to naozaj zvládne každý. Po absolvovaní kurzu si poviete, že je to naozaj jednoduché! Ja Vám odovzdám všetky moje skúsenosti, ktoré som za tie roky nadobudla. Všetky pomôcky sú zahrnuté v cene kurzu a Vám stačí si priniesť len chuť tvoriť :)


Ak si želáte byť informovaný o najbližších termínoch kurzov, vyplniť svoje údaje nižšie.