Rose Water - Fusion Mineral Paint

Vypredané

Rose Water je neutrálna ružová farba inšpirovaná kvapôčkami z lupeňov ruží. Jemný a moderný odtieň bude pôsobiť štýlovo v každom priestore. Rose Water je Vašou najoblúbenejšou ružovou farbou na nábytok od Fusion Mineral Paint.

Vyberte si variant:

Cena od 7,50 €

Fusion™ sú inovatívne a vysoko kvalitné minerálne farby na nábytok. Unikátne zloženie farby obsahuje už zabudovaný základný náter a fixačný lak a tak celé maľovanie zvládnete v jednom kroku.

Bezkonkurenčná krycia schopnosť a jednoduchá aplikácia v spojení s rýchlim schnutím robia Fusion jednotkou na trhu. Farby sú bez zápachu vďaka čomu je maľovanie nábytku v interiéry samozrejmosťou. Keďže majú vysoký stupeň odolnosti, sú vodeodolné a obsahujú UV filter sú vhodné aj na exteriérový nábytok.

Fusion Minerálne Farby sú ekologické a teda ohľaduplné k životnému prostrediu a ako jedny z mála farieb neobsajú žiadne organické prchavé látky a preto sú mimoriadne bezpečné.

Elegantné 500ml balenie Vám vystačí na 7m², čo predstavuje jednu väčšiu komodu. Farby sú pripravené k okamžitému použitiu, neriedia sa s vodou.