Tuscan Orange - Fusion Mineral Paint

Tuscan Orange je rustikálna oranžová farba na nábytok, ktorá hraje červenými podtónmi. Inšpirovaná jedinečne sfarbenými tehlami Toskánska, ktorá vás hneď prenesie do slnečného Talianska. Premaľujte ňou záhradný nábytok, doplnky alebo skrine.

Vyberte si variant:

Cena od 7,50 €

Fusion™ sú inovatívne a vysoko kvalitné minerálne farby na nábytok. Unikátne zloženie farby obsahuje už zabudovaný základný náter a fixačný lak a tak celé maľovanie zvládnete v jednom kroku.

Bezkonkurenčná krycia schopnosť a jednoduchá aplikácia v spojení s rýchlim schnutím robia Fusion jednotkou na trhu. Farby sú bez zápachu vďaka čomu je maľovanie nábytku v interiéry samozrejmosťou. Keďže majú vysoký stupeň odolnosti, sú vodeodolné a obsahujú UV filter sú vhodné aj na exteriérový nábytok.

Fusion Minerálne Farby sú ekologické a teda ohľaduplné k životnému prostrediu a ako jedny z mála farieb neobsajú žiadne organické prchavé látky a preto sú mimoriadne bezpečné.

Elegantné 500ml balenie Vám vystačí na 7m², čo predstavuje jednu väčšiu komodu. Farby sú pripravené k okamžitému použitiu, neriedia sa s vodou.