Bronze

Neohodnotené

Náš Bronze Metallic je taký hlboký a bohatý, že vášmu interiéru prinesie luxusný a kráľovský nádych.

Variant:
€13,90 €27,90 od €13,90
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0306.0037 01.10.0306.0250 Zvoľte variant
Bronze
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si farbu, ktorá nielenže oživí váš priestor, ale tiež do neho vnesie atmosféru plnú luxusu a elegancie. Naša farba s názvom Bronze Metallic je presne taká. Je to odtieň, ktorý je hlboký, záhadný a zároveň nesmierne bohatý.

Kedykoľvek túžite po tom, aby váš obývacia izba či spálňa vyzerala ako komnata z kráľovského paláca, táto farba je tou správnou voľbou. Jej metalický nádych pridáva priestoru moderný výzor, zatiaľ čo jej hlboká bronzová farba evokuje pripomienku starodávnych čias.

Bronze Metallic je ideálny na vytváranie centrálnych bodov v miestnosti. Môžete ho použiť na jeden stenu, aby ste vytvorili efektívny kontrast, alebo prečo nie, na všetky steny, ak chcete vytvoriť silné vyhlásenie. Táto farba tiež dokonale zapadá s rôznymi dekoračnými štýlmi, či už ide o moderný, tradičný alebo bohémsky vzhľad.

A čo kombinovať s Bronze Metallic? Dopĺňajte ho zlatými alebo mosadznými doplnkami pre ešte luxusnejší pocit. Biela, čierna alebo dokonca tmavomodrá budú tiež skvelými partnermi pre tento metalický odtieň.

Nakoniec, náš Bronze Metallic je nielen nádherný, ale tiež vysoko kvalitný. Vďaka svojej odolnosti a dlhodobej životnosti vám bude roky slúžiť, nech už ho použijete kdekoľvek.

Dodatočné parametre

Kategória: METALICKÉ FARBY
Farba: Bronze