French Eggshell - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

French Eggshells je bledomodrá farba s nádychom sivozelenej, ktorá je pokojná, ale zároveň odvážna a nebojácna. Farba s dušou Francúzka sa hodí do každého interiéru, ktorý nadnesie. 

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0117.0037 01.10.0117.0500 Zvoľte variant
French Eggshell - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Tento svetlo modrý odtieň s jemným nádychom sivozelenej je zároveň pokojný a odvážny. Je to "must have" farba s pocitom francúzskeho vidieka. Svojím vzhľadom vtiahne do vašich priestorov čarovnú atmosféru.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: French Eggshell
Odtieň: Sivý odtieň, Svetlý odtieň, Zelený odtieň