Fusion Spomalovač schnutia farby

Neohodnotené

Fusion Extender je jedinečný netoxický produkt, navrhnutý tak, aby "predĺžil" čas otvoreného schnutia farby Fusion™ Mineral Paint.

Položka bola vypredaná…
€8,90
Dostupnosť: Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 01.45.0003.0060
Fusion Spomalovač schnutia farby
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Fusion Extender je jedinečný netoxický produkt, navrhnutý tak, aby "predĺžil" čas otvoreného schnutia farby Fusion™ Mineral Paint. To znamená, že trvá dlhšie, kým farba zaschne. Je skvelý pre tých, ktorí chcú mať viac času na prácu s farbou, minimalizovať viditeľnosť ťahov štetca a zjednodušiť miešanie farieb!

Tento produkt je obzvlášť užitočný pri maľovaní v suchom podnebí alebo v priestore s nízkou vlhkosťou. Môžete si všimnúť, že vaša farba schnie príliš rýchlo, ale s naším Extenderom si môžete kúpiť viac času.