Goddess Ashwagandha - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Tento neutrálny odtieň bol inšpirovaný  koreňom byliny "ashwagandha" a jej celým spektrom prastarých liečivých vlastností.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (2 ks) Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0402.0037 01.10.0402.0500 Zvoľte variant
Goddess Ashwagandha - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Vstúpte do sveta farieb, kde je inšpiráciou sama príroda a jej tajomstvá. Predstavujeme vám unikátny neutrálny odtieň, ktorý čerpá inšpiráciu z koreňa byliny "ashwagandha". Táto mimoriadna bylina, známa svojim celým spektrom prastarých liečivých vlastností, nám ponúka paletu odleskov, ktorej magická energia oživí každý priestor.

Ponorte sa do harmónie a vyrovnanosti, ktoré nám prináša táto výnimočná farba, a nechajte svoj domov rozkvitnúť v nových, liečivých vibráciách.