Lamp White - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Lamp White je univerzálny neutrálny odtieň, ktorý v závislosti od okolia môže pôsobiť teplým alebo chladným dojmom. Tento odtieň s jemnými náznakmi sivej je svetlý a žiarivý - ideálny pre akýkoľvek priestor.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Vypredané Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0009.0037 01.10.0009.0500 Zvoľte variant
Lamp White - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
Lamp White - Fusion Mineral Paint
Akcia
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Lamp White nie je len obyčajný biely odtieň. Je to transformačný nástroj vo vašom interiéri, ktorý dokáže meniť svoju atmosféru v závislosti od toho, čo je okolo neho. Tento odtieň má schopnosť vnášať do priestoru teplo, keď je to potrebné, alebo pridávať chlad, keď túžite po osviežujúcom a klidnom výzore.

Pri pohľade na Lamp White, jemné náznaky sivej odhalia jeho hĺbku a komplexnosť. Táto kombinácia robí tento odtieň svetlým a žiarivým, a zároveň neurčitým a prispôsobivým.

Či už máte doma moderný alebo tradičný štýl, Lamp White sa dokonale hodí do každého priestoru. Môžete ho použiť na steny, nábytok alebo dokonca ako dekoratívny prvok.

Chcete vytvoriť odvážny a vždy moderný vzhľad? Skombinujte Lamp White s odtieňom Coal Black. Táto kombinácia vám prináša kontrast, ktorý je zároveň elegantný a výrazný.

Hľadáte pokojnejší a harmonický výzor? Spojte Lamp White s odtieňom Inglenook. Tento duet prinesie do vášho domova nádych pokoja a relaxácie.

Lamp White je nielen o farbe. Je to o atmosfére, ktorú môže do vášho domova vniesť. A s jeho prispôsobivými vlastnosťami môžete byť istí, že bude vždy vyzerať skvele, bez ohľadu na to, aké zmeny v dekorácii sa rozhodnete urobiť v budúcnosti.

V dnešnom svete dizajnu je dôležité mať vo svojom arzenále flexibilné a multifunkčné prvky. A Lamp White je presne takýto produkt. Výnimočný svojou schopnosťou prispôsobiť sa rôznym potrebám a štýlom, tento odtieň je skutočným pokladom pre každého milovníka dizajnu.

Objavte krásu a možnosti, ktoré vám ponúka Lamp White. Ať už túžite po odvážnom výroku alebo hľadáte niečo jemnejšie a sofistikovanejšie, s týmto odtieňom nemôžete urobiť chybu. Verte nám, vaša izba sa vám za to poďakuje.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Lamp White
Odtieň: Sivý odtieň, Svetlý odtieň

Lamp White - Fusion Mineral Paint