Little Stork - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Konečne, dokonalý teplý odtieň farby levandule. Táto jemná farba je určená práve pre tých, ktorí milujú nebeskú kombináciu purpurovej a svetlošedej farby.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0201.0037 01.10.0201.0500 Zvoľte variant
Little Stork - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Otvorte dvere do sveta elegancie s našou novou levanduľovou farbou, ktorá nesie v sebe dotyk dokonalosti. Táto jemná a teplá levanduľa dodáva každému maľovanému predmetu nový život. Je to viac ako len farba. Je to výzva pre Vašu predstavivosť.

Farba s krásnym odtieňom levandule a svetlo-šedým odtieňom. Tento produkt vytvára nezameniteľný estetický zážitok. Prináša do sveta dotyk elegancie a štýlu.

Naša levanduľová farba nie je len estetickým prvkom, ale aj symbolom inovácie a kreativity. Poskytuje Vašej tvorivosti plátno, na ktorom môžete vytvoriť dielo, ktoré bude vyčnievať. Budiš Váš projekt obklopený jedinečnou atmosférou, ktorú naša levanduľová farba prináša do každej miestnosti.

Navrhnite svoj svet s našou levanduľovou farbou a nechajte sa inšpirovať eleganciou a jedinečnosťou. Buďte tvorcami svojho priestoru a dajte mu nový dych s touto štýlovou a teplou farbou levandule. Vytvorte miesto, kde sa stretnú krása a originalita.

Výber levanduľovej farby nie je len rozhodnutím o farbe. Je to investícia do atmosféry, ktorú chcete vytvoriť. S naším produktom môžete zažiť spojenie medzi klasicizmom a moderným dizajnom. Levanduľový odtieň prináša do vášho domova dotyk pokoja, šarmu a štýlu.

Pripojte sa k tým, ktorí nechávajú svoju tvorivosť rozkvitnúť s naším unikátnym odtieňom levandule.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Little Stork
Odtieň: Fialový odtieň, Svetlý odtieň, Šedý odtieň