Rose Gold

Neohodnotené

Rose Gold sa v posledných rokoch stalo obrovským hitom, objavujúc sa vo výzdobe domovov, šperkoch a dokonca aj na našich mobilných telefónoch.

Variant:
€13,90 €27,90 od €13,90
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0307.0037 01.10.0307.0250 Zvoľte variant
Rose Gold
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Nie je potrebné, aby sme vám hovorili, že ružové zlato sa v posledných rokoch stalo obrovským trendom. Jeho prítomnosť ste určite zaznamenali takmer všade - či už ide o dekorácie do vášho domova, nádherné šperky alebo dokonca elegantné dizajny mobilných telefónov.

Tento moderný odtieň, metálne ružové zlato, predstavuje jemný a zábavný nádych ružovej, ktorý si ľahko vieme predstaviť na vedľajšom stolíku alebo ako detailnú šablónu na čisto bielej stene. Čo takto využiť tento odtieň na ozvláštnenie starého zrkadla z bazáru a dodať mu tak viac štýlový vzhľad?

Ružové zlato nie je len obyčajnou farbou. Je to vyjadrenie elegancie, modernosti a zároveň nádychu nostalgie. Táto farba dokonale zapadne do moderných interiérov, ale rovnako aj do klasických a vintage štýlov.

Mnohí ľudia milujú ružové zlato pre jeho schopnosť priniesť teplý, ale zároveň štýlový a moderný vzhľad. Ako môže tak jemný a subtilný odtieň urobiť tak veľký rozdiel? Je to magická kombinácia ružovej a zlatej, ktorá vytvára dokonalý harmonický vzhľad.

Dodatočné parametre

Kategória: METALICKÉ FARBY
Farba: Rose Gold