Sterling - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Náš najúžasnejší neutrálny odtieň, ktorému dominuje strieborná a sivá farba. Hodí sa pre mnohé dizajny nábytku, či pre tradičný štýl, či súčasný moderný. Tento odtieň je osviežujúci a upokojujúci zároveň.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0008.0037 01.10.0008.0500 Zvoľte variant
Sterling - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Vstúpte do sveta elegancie a štýlu s naším neutrálnym odtieňom, strieborno-šedým. Tento očarujúci odtieň nie je len farba, je to výraz jedinečnej harmónie, ktorý sa hodí do rôznych dizajnových štýlov. Jeho univerzálnosť siaha od tradičného po moderný štýl.

Zároveň pôsobí upokojujúco a osviežujúco, vytvárajúc atmosféru pokoja a čistoty. Jeho strieborno-šedý nádych pridáva do priestoru vzduch ľahkosti a neutrálnosti, čím vytvára ideálne pozadie pre všetky vaše obľúbené kúsky nábytku a dekorácií.

Vyberať tento odtieň je ako výber vlastného kúsku oblohy, ktorý sa vám každý deň prihovára iným spôsobom. Nechajte sa vtiahnuť do sveta strieborno-šedých tónov, ktoré nie sú len farbou, ale vyjadrením Vášho jedinečného vkusu a štýlu. Oživte svoje obývacie miestnosti, spálne alebo pracovné priestory s touto univerzálnou a elegantnou farbou, ktorá osvieži nielen steny, ale aj vašu myseľ.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Sterling
Odtieň: Sivý odtieň, Svetlý odtieň