Súprava temperových farieb pre deti - veterný mlyn

Neohodnotené

Kreatívny box pre deti. Set obsahuje 6 dúhových temperových farieb (každá farba po 120 ml), opakovane použiteľnú dosku, ktorá sa dá utrieť, kvalitný štetec (25 mm) a drevený veterný mlyn (14,6 x 13 cm). 

Farby:

Biela (ako marshmallow)
Červená (ako hasičské auto)
Žltá (ako školský autobus)
Tyrkysová (ako žuvačka)
Čierna (ako tučniak)
Zelená (ako korytnačka)

 

€33,50
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 01.60.0020.0000
Súprava temperových farieb pre deti - veterný mlyn
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Set je navrhnutý tak, aby pomohol našim najmenším využiť svoju kreativitu, po boku svojich rodičov. Výhodou farieb je, že sú absolútne umývateľné, takže aj drobné nehody nebudú pre Vás žiadny problém a s radosťou ich svojmu dieťaťu odpustíte :-) 

Okrem maľovania samotného môžete farby využiť na hádanie spojené s miešaním farieb... A nechať hádať deti aká farba Vám kombináciou dvoch farieb vznikne.