Vintage Gold

Neohodnotené

Náš Vintage Gold má svietivejší efekt ako väčšina ostatných v rade. Ideálny doplnok na ozdobné kúsky. 

Variant:
€13,90 €27,90 od €13,90
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0308.0037 01.10.0308.0250 Zvoľte variant
Vintage Gold
Neohodnotené
Gold 1024x1024
Najpredávanejšie
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavujeme vám náš Zlatý Metalický, produkt, ktorý sa pyšní intenzívnejším a svietivejším efektom v porovnaní s mnohými inými vo svojej rade. Tento metalický odtieň bol navrhnutý s myšlienkou pridať exkluzívny nádych každému ozdobnému kúsku vo vašom interiéri. Chcete ešte viac? Skúste ho kombinovať s našou Fusion™ Antiquing Glaze. Táto kombinácia vytvorí úchvatný vintážny zlatý vzhľad, ktorý pôsobí starožitne a zároveň luxusne.

Pri vytváraní tejto rady sme jednoducho nemohli vynechať zlato – symbol bohatstva, elegancie a bezčasovosti. Tento produkt je viac ako len farba, je to váš tajný nástroj, ako dodať každému predmetu ten správny lesk. Je ideálny na doplnky, nábytok alebo akékoľvek iné dekorácie. A či už ste začiatočník alebo profesionál v oblasti dekorácií, s naším Zlatým Metalickým dosiahnete vždy dokonalý výsledok.

Neobmedzujte sa len na bežné využitie. Experimentujte, kombinujte a objavujte nové možnosti, ktoré vám môže ponúknuť. A či už ho použijete samostatne alebo v kombinácii s Fusion™ Antiquing Glaze, môžete si byť istí, že váš kúsok získava úplne nový, sofistikovaný vzhľad.

Dodatočné parametre

Kategória: METALICKÉ FARBY
Farba: Vintage Gold