Aplikátor

Neohodnotené

Špongia Fusion potiahnutá bavlnou. Vhodná na nanášanie lakov, olejov, dokonca i voskov. Ideálne na použitie s TSP Čistič

€13,95
Dostupnosť: Skladom (4 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 01.71.0008.0000
Aplikátor
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Vďaka savému materiálu aplikátor absorbuje väčšie množstvo tekutiny, aby ste bez ďalšieho namáčania mohli pokračovať v práci. Vhodné na menšie či väčšie povrchy, rovné i štruktúrované. Aplikátor sa pred použitím odporúča jemne navlhčiť.