Fusion Matný lak

Neohodnotené

Ideálny pre veľmi namáhané plochy, akými sú napríklad stolové dosky. Tento produkt na báze vody sa veľmi ľahko aplikuje s vlhkou handričkou, ktorá nepúšťa vlákna, ideálne s Aplikátorom Pad. Zanecháva extra odolný a matný povrch. 

 

Variant:
€26,90 €9,90 od €9,90
Dostupnosť: Skladom (5 ks) Skladom (3 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.40.0001.0500 01.40.0001.0120 Zvoľte variant
Fusion Matný lak
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Perfektný pre tie vysoko zaťažené povrchy, ako sú stolové dosky. Ľahko aplikuje vlhkou handrou bez vlákien alebo štetcom a vysychá do matného finišu. Pred použitím jemne pretrepte.

Ak ju aplikujete na nedávno natretý povrch, nechajte ho vyschnúť 12-24 hodín pred aplikáciou.

Pre najlepšie výsledky použite vlhkú handru bez vlákien a naneste dve vrstvy v časovom odstupe 2-4 hodiny. V oblastiach s vysokou vlhkosťou môže byť potrebný dlhší čas sušenia.

Dôležité vedieť:

500 ml postačuje na približne 7 m2. Čistenie je jednoduché s mydlom a teplou vodou.

Dodatočné parametre

Kategória: POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Použitie: Vrchný náter

Fusion Matný lak