Casement - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Naša najobľúbenejšia svetlá teplá biela, Casement, je hitom medzi ľuďmi. Inšpirovaná letným teplým vánkom cez otvorené okná. Svieža a moderná.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0001.0037 01.10.0001.0500 Zvoľte variant
Casement - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Casement je viac než len obyčajný odtieň biely. Predstavuje si svetlú teplú bielu, ktorá je v srdci každého milovníka interiérového dizajnu. Tento odtieň je inšpirovaný príjemným letným vánkom, ktorý prúdi cez otvorené okná a prináša s ním vôňu leta a pocit sviežosti. Casement je dokonalým riešením pre tých, ktorí hľadajú sviežu a modernú farbu, ktorá dodá priestoru žiarivosť a ľahkosť.

Je ideálna pre obývacie izby, spálne, štúdiá alebo ktorúkoľvek časť vášho domova, kde chcete vytvoriť pokojnú a relaxujúcu atmosféru. Táto farba je nielen elegantná a nadčasová, ale tiež veľmi univerzálna. Môže byť použitá na steny, nábytok alebo dekorácie, čo z nej robí skutočne všestranný odtieň.

Ak hľadáte odvážnejšiu kombináciu, spojte Casement s odtieňom Laurentien. Táto kombinácia vám prinesie smelý a výrazný vzhľad, ktorý je ideálny pre tých, ktorí sa neboja experimentovať s farbami. Na druhej strane, ak uprednostňujete rafinovaný a sofistikovaný vzhľad, skombinujte Casement s odtieňom Inglenook. Toto spojenie je dokonalé pre elegantné priestory a miesta určené na relaxáciu.

Nezáleží na tom, či ste začiatočník v oblasti dekorácie alebo skúsený dizajnér, Casement vám ponúka nekonečné možnosti. Je čas objaviť kúzlo tejto jedinečnej farby a zmeniť svoj domov na útočisko plné svetla, tepla a sviežosti.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Casement
Odtieň: Biely odtieň, Veľmi svetlý odtieň

Casement - Fusion Mineral Paint