Chestler - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Tento burgundsko inšpirovaný barokom vás očarí svojím nezameniteľným charakterom. Sebavedomý a výrazný, tento odtieň vytvára neochvejnú náladu.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0034.0037 01.10.0034.0500 Zvoľte variant
Chestler - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavujeme vám odtieň, ktorý vám vezme dych - burgundsko inšpirovaný epochou baroka. Je to farba s hlbokým a trvalým charakterom, ktorá je ideálna pre tých, ktorí si cenia kvalitu a štýl. Tento sebavedomý a výrazný odtieň nie je len obyčajnou farbou, ale vyjadrením osobnosti a vkusu.

Zamilujete si, ako dokáže vytvoriť neochvejnú atmosféru v akomkoľvek priestore. Je ideálny pre tých, ktorí hľadajú niečo výnimočné a jedinečné. Burgundská barva je hlavne o silnej emocionálnej reakcii, a tento konkrétny odtieň to dokáže ešte viac zdôrazniť.

Chcete vytvoriť dramatický efekt? Spojte tento odtieň s uhlím čiernou a vaše miestnosti získajú hlboký a zároveň výrazný charakter. Na druhej strane, ak uprednostňujete osviežujúcu a vzdušnú atmosféru, kombinujte ho s farbou surovej hodvábnej bieli. Táto kombinácia vám ponúkne dokonalú rovnováhu medzi tradičným a moderným.

Náš barokovo inšpirovaný burgundský odtieň je nielen o estetike, ale aj o zážitku. Ponúka hlbokú senzorickú skúsenosť, ktorá vás bude inšpirovať a potešiť pri každom pohľade. Ako mnohé veľké umelecké diela z doby baroka, aj tento odtieň je stvorený s myšlienkou na odvahu, vášeň a jedinečný vkus.

Nechte tento odtieň hovoriť za vás. Povedzte svetu o svojej láske k tradičným hodnotám, ale zároveň o odvahe experimentovať a kombinovať. Burgundsko inšpirovaný barokom nie je len odtieňom. Je to vyjadrenie životného štýlu, voľby a vkusu.

Objavte krásu a silu tohto nezameniteľného odtieňa a nechajte, aby vaše priestory rozžiaril svojím vlastným, jedinečným spôsobom.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Odtieň: Tmavý odtieň, Zelený odtieň

Chestler - Fusion Mineral Paint