Chocolate - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Chocolate je inšpirovaná lahodným tmavým kakaom a hľuzovkou. Odtieň, ktorý je definíciou bohatstva a luxusu. Chocolate od Fusion je vhodný na premaľovanie väčších plôch a tak isto aj malých kúskov. 

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Vypredané Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0007.0037 01.10.0007.0500 Zvoľte variant
Chocolate - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
fusion mineral paint fusion chocolate 500ml
Výpredaj
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si chuť najtmavšej kakaovej tabuľky alebo ten najluxusnejší trufel, aký ste kedy jedli. Práve z tejto lahôdky je inšpirovaný náš odtieň Chocolate. Je bohatý, hlboce sýty a pritom úplne luxusný. Tento odtieň bol vytvorený tak, aby dokonale doplnil váš interiér alebo exteriér.

Chocolate je skvelá ako samostatná farba, ktorá na seba upúta pozornosť. Predstavte si ju na stene vašej obývačky alebo ako dominantnú farbu v spálni. Je taký bohatý, že môže byť jediným akcentom, ktorý potrebujete k tomu, aby vaša miestnosť ožila.

Ale táto farba má aj ďalší účel. V prípade, že hľadáte opotrebovaný alebo "vintage" vzhľad, Chocolate  môže byť tou najlepšou podkladovou farbou. Aplikujte ju ako základ a potom pridajte vrchný náter v inom odtieni, aby ste dosiahli ten pravý "shabby chic" štýl.

A čo kombinácie s inými farbami? Chocolate  je dostatočne univerzálna, aby sa dala kombinovať s mnohými odtieňmi:

Spojte ju s farbou Bedford pre elegantnú neutrálnu paletu. Táto kombinácia vytvára pocit pokoja a klidu, ideálna pre relaxačné priestory alebo spálne.

Ak sa chcete odvážiť a zároveň zachovať kľudnú atmosféru, skombinujte Chocolate s odtieňom "Champness". Výsledkom je odvážna, no zároveň upokojujúca kombinácia, ktorá sa hodí do moderných obytných priestorov.

Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete využiť náš odtieň "Čokoláda", môžete byť istí, že pridáte do vášho priestoru hĺbku, luxus a jedinečný charakter. Vyberte si "Čokoláda" a nechajte vaše steny hovoriť za seba!

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Chocolate
Odtieň: Hnedý odtieň, Tmavý odtieň

DIY

Chocolate - Fusion Mineral Paint