Lichen - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Čerpaný z prírody, tento sivo-zelený odtieň je jemný, nenápadný a upokojujúci. Kombinácia svetlého siva s machom a šalviou vytvára odtieň Lichen, ktorý je chladný a komplexný.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0113.0037 01.10.0113.0500 Zvoľte variant
Lichen - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Inšpirovaný prírodou a jej tajomnými tónmi, náš odtieň Lichen vám ponúka dokonalú harmóniu sivo-zelených nuancií. Tento jedinečný odtieň je výsledkom kombinácie svetlého siva, mäkkého machu a aromatickej šalvie. Výsledok je jemný, nenápadný a zároveň nesmierne upokojujúci.

Lichen je viac ako len farba. Je to pocit. Pripomína tichý lesný porast, kde sa svetlo a tieň striedajú v dokonalej harmonii. Je to odtieň, ktorý vám umožní priniesť kúsok prírody do vášho interiéru.

Pri kombinovaní s inými farbami Lichen nezostáva pozadu. Párujte ho s odtieňom Putty pre organický pocit, ktorý evokuje prírodnú a zemskú atmosféru. Táto kombinácia vytvára pocit tepla a pohody, ideálny pre relaxačné priestory.

Ak hľadáte viac sofistikovanosti a kontrastu, kombinujte Lichen s odtieňom Ash. Tento kontrast pridáva hloubku a charakter, čím vytvára elegantný a moderný vzhľad.

Vďaka svojej mnohostrannosti je Lichen ideálny pre obývacie priestory, spálne alebo dokonca kancelárie. Je to farba, ktorá sa prispôsobí vášmu štýlu a zároveň pridáva hĺbku a záujem o akýkoľvek priestor.

Na záver, Lichen je nielen odtieň, ale skutočná inšpirácia z prírody. Ponúka nám možnosť spojiť sa s prírodou v našich domovoch a pracovných priestoroch. Je to výber pre tých, ktorí hľadajú farbu, ktorá je chladná, komplexná a zároveň úplne upokojujúca.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Lichen
Odtieň: Stredný odtieň, Zelený odtieň