Linen - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Krásna teplá odtieň šedej a hnedej, Linen, dokáže v závislosti od použitia vyzerať anticky či moderné. Tak či onak, rovnako ako pocit čerstvo vypraného lnu, prinesie do miestnosti útulnú atmosféru.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0114.0037 01.10.0114.0500 Zvoľte variant
Linen - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si dokonalý spoj medzi klasikou a modernosťou - to je náš odtieň "Linen". Tento odtieň sa môže pýšiť jedinečnou kombináciou šedej a hnedej, ktorá do vášho interiéru vnáša pohľadnicovú eleganciu. Bez ohľadu na to, či ste zástancom tradičného štýlu alebo milovníkom súčasného dizajnu, "Linen" je tak univerzálny, že sa hodí do každého priestoru.

Už na prvý pohľad vás tento odtieň zahalí do pocitu útulnosti a pohodlia, podobne ako keď sa obalíte do čerstvo vypraného lnu. Je to farba, ktorá v sebe skrýva príbeh - príbeh tradície a zároveň budúcnosti.

Vyskúšajte ho v obývačke pre teplý, pohostinný výzor alebo v spálni pre dotyk elegantnej nádhernej priestrannosti. "Linen" je tiež ideálny pre kancelárie, kde dokáže vytvoriť prostredie zamerané na koncentráciu a kreativitu.

Dokončite svoj výber s príslušenstvom a dekoráciami, ktoré ešte viac zvýraznia tento jedinečný odtieň. A či už sa rozhodnete pre antikvárne doplnky alebo moderné kusy nábytku, "Linen" bude vždy vytvárať dokonalý rámec pre vašu kreativitu.

V skratke, ak hľadáte farbu, ktorá v sebe kombinuje teplotu, eleganciu a univerzálnosť, "Linen" je správnou voľbou. Dovoľte, aby váš domov dýchal príbehom, ktorý je tak klasický ako aj moderný, a to všetko vďaka tomuto jedinečnému odtieňu.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Odtieň: Hnedý odtieň, Šedý odtieň