Newell - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Jemný a zemitý, stredne tmavý odtieň zelenej je dokonale vyvážený. Zladený s odtieňmi zelenej a sivej, Newell je večná.

Pre efektný výsledok kombinujte s:

Chateau

Ash

 

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0043.0037 01.10.0043.0500 Zvoľte variant
Newell - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Newell je farba, ktorá prináša do vašich priestorov harmóniu a pokoj. Svojou jemnou a zemitou podstatou poskytuje pocit stability a pohodlia. Ideálna pre tých, ktorí hľadajú spojenie s prírodou aj vo vnútri svojich domovov. Newell pridáva do interiérov životodarnú energiu a pôsobí uvoľňujúco na dušu. Je to farba, ktorá prebúdza spomienky na chvíle strávené v upokojujúcej náruči prírody, a zároveň vytvára atmosféru pokoja a rovnováhy. Svojím stredne tmavým odtieňom je vhodná do rôznych typov interiérov, či už ide o moderné byty, rustikálne chalupy alebo elegantné kancelárie. Newell je viac než len farba, je to životný štýl.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Newell
Odtieň: Sivý odtieň, Stredný odtieň, Zelený odtieň