Chateau - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Odtieň Chateau od Fusion Mineral Paint je neutrálny odtieň inšpirovaný veľkolepými múrmi zámkov. Tento odtieň krásne odráža svetlo a vytvára okamžitý pocit útulnej sofistikovanosti. Oblečte aj Vaše väčšie kúsky do tohto odtieňa a vytvorte tak pokojný priestor.

 

 

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0414.0037 01.10.0414.0500 Zvoľte variant
Chateau - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si tajomstvo hradných múrov, ktoré sú svedkami histórie, inšpirácie a kúzla. Tento farebný odtieň, inšpirovaný týmito ikonickými štruktúrami, pridá do vášho priestoru hlbokú emóciu a eleganciu. Odráža svetlo tak dokonale, že každý kút miestnosti sa bude cítiť útulne a elegantne.

Práve predstavený odtieň nie je len obyčajná farba; je to pozvanie do sveta, kde sa tradičná estetika stretáva s moderným nádychom. Pridáva vrstvu sofistikovanosti bez toho, aby sa cítila príliš nadvládne alebo pretenciózne. V skutočnosti, jeho schopnosť odrážať svetlo prináša pocit tepla a pohody do akejkoľvek miestnosti.

Na tento odtieň môžete pozerať ako na dokonalé plátno pre všetky vaše dekoratívne nápady. Máte radi pocit rozkoše? Spojte ho s farebným odtieňom Blue Pine a vytvorte atmosféru plnú hravosti a fantázie. Preferujete niečo pokojnejšie a prírodnejšie? V kombinácii s odtieňom Algonquin získate teplú a prirodzenú paletu, ktorá poteší každý zmysel.

Tento produkt nie je len o estetike; je navrhnutý tak, aby bol trvácny, ľahko sa nanášal a odolával všetkým výzvam každodenného života. Je ideálny pre obývačky, spálne, štúdiá a dokonca aj kúpeľne. Vďaka svojej všestrannosti môže byť stredobodom miestnosti alebo tichým pozadím pre iné výrazné prvky.

V skratke, s týmto farebným odtieňom sa dostanete na miesto, kde sa história stretáva s modernosťou, kde tradícia a inovácia idú ruka v ruke. Tak prečo neskúsiť niečo nové a pridať kúsok kúzla hradných múrov do vášho domova?

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Chateau
Odtieň: Hnedý odtieň, Svetlý odtieň

Chateau - Fusion Mineral Paint