Plaster - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Nie príliš biela, nie príliš žltá, ale nie úplne béžová :-) Pre nerozhodných.. Táto vyvážená farba je ideálnou neutrálnou farbou, ktorá sa krásne hodí do každého prostredia. 

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0012.0037 01.10.0012.0500 Zvoľte variant
Plaster - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Táto farba predstavuje revolúciu v oblasti neutrálnych farieb. S jej jedinečným odtieňom, ktorý nie je príliš výrazný ani príliš nevýrazný, poskytuje dokonalú rovnováhu pre každý vzhľad. Je univerzálna, s ktorou sa nedá nič pokaziť.

Pár tipov pre kombinovanie:

Pre pokojný efekt s chladnými prvkami kombinujte s Inglenook .

Pre dosiahnutie dramatického vzhľadu kombinujte s Renfrew Blue.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Plaster
Odtieň: Biely odtieň, Veľmi svetlý odtieň, Teplý odtieň