Renfrew Blue - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Renfrew Blue- Tento odvážny, žiarivý a pôsobivý odtieň modrej z rady Fusion Mineral Paint dodá osobitosť a štýl každému priestoru. 

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0023.0037 01.10.0023.0500 Zvoľte variant
Renfrew Blue - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavujeme vám odtieň, ktorý sa nebojí upútať pozornosť - Renfrew Blue. Ide o odvážny a zářivý tón modrej, ktorý pripomína morskú vodu. Je to farba s charakterom, ktorá dokáže vnesť život do akéhokoľvek priestoru. Naša obľúbená Renfrew Blue je ideálna pre tých, ktorí chcú svojmu domovu alebo projektu pridať štýl a osobitosť.

Jedná sa o univerzálnu farbu, ktorá je ideálna pre obývacie izby, spálne, kancelárie alebo dokonca exteriéry. Jej zářivý tealový odtieň dodáva čerstvosť a živosť, ktorá je nakažlivá.

Ak hľadáte kombinácie, s ktorými by ste mohli Renfrew Blue spárovať, máme pre vás dva návrhy:

  • Spojte ju s Algonquin pre príjemný nádych osobitosti. Táto kombinácia vytvorí dynamický kontrast, ktorý je však stále elegantný a vyvážený.
  • Ak preferujete niečo svieže a vzdušné, spárujte Renfrew Blue s Lamp White. Táto kombinácia pôsobí osviežujúco a elegantne.

Renfrew Blue nie je len farbou; je to vyjadrenie sebavyjadrenia a kreativity. Je dokonalá pre všetkých, ktorí sa neboja experimentovať a hľadajú niečo jedinečné. Vnesie do vášho priestoru teplú atmosféru, ktorá pôsobí pozitívne na náladu a podporuje kreatívne myslenie.

Vyskúšajte našu Renfrew Blue a dovoľte jej, aby vás prekvapila svojou schopnosťou transformovať priestor a vytvárať atmosféru plnú života a energie. Je čas pre nový začiatok s farbou, ktorá definuje váš štýl a charakter.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Renfrew Blue
Odtieň: Modrý odtieň, Sýty odtieň