Prairie Sunset - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Optimistická a teplá, táto slnečná žltá je živá, ale dostatočne flexibilná, aby sa hodila k takmer akémukoľvek odtieňu.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0014.0037 01.10.0014.0500 Zvoľte variant
Prairie Sunset - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si farbu, ktorá vás okamžite prenesie do sveta jasu a optimizmu. Táto slnečná žltá je presne taká - živá a zároveň neobmedzujúca. Jej flexibilita v kombináciách s inými odtieňmi je skutočne neobmedzená. Každý, kto hľadá dokonalú rovnováhu medzi odvahou a sofistikovanosťou, nájde v tejto farbe svojho favorita.

Spárujte ju s Laurentien pre veselý, energický nádych. Táto kombinácia vám prinesie pocit sviežosti a radosti, ideálny pre tých, ktorí sa neboja experimentovať a vytvárať výrazné kombinácie.

Ak hľadáte niečo pokojnejšie a zemitejšie, skúste ju kombinovať s Renfrew Blue. Tento spojenec vám prinesie boho vzhľad - dokonalý pre tých, ktorí milujú retro štýl a chcú dodať svojmu priestoru trochu eklektickej osobnosti.

Či už ste zastáncom tradičných odtieňov alebo máte radi odvážne kombinácie, táto slnečná žltá je ideálnym východiskovým bodom. Jej univerzálny charakter zabezpečuje, že sa hodí k akémukoľvek štýlu a osobnosti.

Váš priestor ožije novou energiou, keď jej dáte šancu. Predstavte si ranné slnko, ktoré vás zobudí a naplní vás optimizmom. Taký je pocit, keď pridáte túto farbu do svojho interiéru.

V konečnom dôsledku je táto slnečná žltá nielen farbou, ale aj postojom. Je to výzva k tomu, aby ste žili naplno, vítali nové príležitosti a boli otvorení novým kombináciám. Nezáleží na tom, s akým odtieňom ju skombinujete, vždy pridá trochu slnka do vášho dňa.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Prairie Sunset
Odtieň: Oranžový odtieň, Stredný odtieň

Prairie Sunset - Fusion Mineral Paint