Pressed Fern - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Krásna tmavozelená farba kombinuje žiarivú intenzitu s temnou náladovosťou. Perfektne sa kombinuje s Raw Silk pre pokojný pocit alebo s Putty na zdôraznenie jej krásy.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0116.0037 01.10.0116.0500 Zvoľte variant
Pressed Fern - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si tmavozelenú, ktorá očarí vaše oči svojou hlbokou intenzitou a zároveň pridáva nádych temnej náladovosti. Je to farba, ktorá pripomína tajomstvá hlbokých lesov a prírodu v jej najdivokejšej forme.

Chcete vytvoriť pokojný a upokojujúci priestor? Kombinujte túto tmavozelenú s odtieňom Raw Silk. Táto kombinácia vytvorí dokonale harmonický duet, ktorý prinesie do vášho domova atmosféru klidu a pohody.

Ak hľadáte spôsob, ako ešte viac zdôrazniť túto nádhernú tmavozelenú, skúste ju spárovať s odtieňom Putty. Tento kontrast umožní tmavozelenej skutočne vyniknúť a stať sa hlavným hrdinom vášho interiéru.

Máte radi trochu zábavy a hravosti? Pridajte k tmavozelenej štipku kovového lesku pomocou Pale Gold. Táto kombinácia prinesie vašemu priestoru luxusný nádych a zároveň dodá vášmu dizajnu jemný nádych extravagancie.

Táto tmavozelená nie je len obyčajný odtieň. Je to farba, ktorá ponúka nespočetné možnosti kombinácií a dokáže sa prispôsobiť rôznym štýlom a náladám. Či už uprednostňujete kľudné a neutrálne tóny alebo hľadáte niečo odvážnejšie a výraznejšie, táto tmavozelená je ideálnou voľbou pre vás.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Pressed Fern
Odtieň: Tmavý odtieň, Zelený odtieň