Seaside - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Seaside je dokonalý hlboký pobrežný odtieň modrej. Tento tón dokonale funguje samostatne alebo s neutrálmi, aby vytvoril ideálnu plážovú atmosféru.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0110.0037 01.10.0110.0500 Zvoľte variant
Seaside - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si výnimočný odtieň, ktorý vás pripomína šumenie morských vĺn a čerstvý morský vzduch. Seaside je práve taká farba. Tento hlboký pobrežný odtieň modrej je inšpirovaný prirodzenou krásou pobrežia a čarovnými chvíľami strávenými pri mori.

Seaside nie je len obyčajná modrá. Je to tón, ktorý má schopnosť transformovať a oživiť akýkoľvek priestor. Používajte ho v obývacej izbe pre pohodlnú a uvoľnenú atmosféru alebo v spálni pre pokojné a uvoľnené prostredie.

Pokiaľ hľadáte kombináciu s neutrálnymi tónmi, Seaside sa skvele hodí k nim. Predstavte si ho v kombinácii s farbou Putty pre sofistikovaný a elegantný vzhľad. Táto kombinácia je ako stvorená pre moderné domácnosti, ktoré hľadajú nádych luxusu.

Chcete dokončiť pobrežný vzhľad? Spárujte Seaside s farbou Picket Fence. Táto kombinácia vytvára idylickú a sviežu atmosféru, ktorá pripomína chvíle pri mori, relax na piesočnej pláži a nekonečné letné dni.

Seaside je viac ako len farba. Je to pocit. Je to spomienka na tie najlepšie chvíle strávené pri mori. Je to výber pre tých, ktorí túžia po návrate k prírode a chcú si do svojho domova priniesť kúsok pobrežného rája.

Investujte do kvality a štýlu. Vyberte si Seaside a zmeňte svoj priestor na miesto, kde sa budete cítiť ako na dovolenke každý deň.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Seaside
Odtieň: Modrý odtieň, Stredný odtieň

Seaside - Fusion Mineral Paint