Picket Fence - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Picket Fence je najjasnejšia čisto biela farba na nábytok z rady Fuson Mineral Paint. Je to ideálny odtieň na zvýraznenie jemných tónov okolitých farieb. 

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0101.0037 01.10.0101.0500 Zvoľte variant
Picket Fence - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Picket Fence predstavuje vrchol v oblasti bielej farby – je to najjasnejšia čistá biela, akú môžete nájsť v našej palete. Táto farba nie je len obyčajná biela; má schopnosť ozvláštniť a zdôrazniť jemné tóny farieb vo vašom okolí.

Keď myslíte na dokonalý biely plot uprostred letnej krajiny, pravdepodobne si predstavíte farbu našej Picket Fence. Je to biela, ktorá pripomína čerstvosť, čistotu a nekonečné možnosti. Je ideálna na akcentovanie interiérových prvkov, vytváranie kontrastov alebo dodanie svetla tmavším miestam.

Chcete vytvoriť čistý, upokojujúci vzhľad? Spárujte Picket Fence s Raw Silk. Táto kombinácia farieb vytvorí harmonický a elegantný priestor, ktorý vyžaruje pokoj a pohodu. Predstavte si, ako sa tieto dve farby snúbia v obývačke, spálne alebo kuchyni a prinášajú atmosféru klidu.

Hľadáte niečo, čo by vášmu priestoru dodalo pokojnú atmosféru? Skombinujte Picket Fence s Inglenook. Tento duet farieb ponúka ideálnu rovnováhu medzi jasom a kľudom, čím vytvára priestor, v ktorom sa budete cítiť uvoľnene a v pohode.

Picket Fence nie je len obyčajná biela farba. Je to nástroj, ktorý vám pomôže transformovať váš domov do miesta, ktoré zároveň pôsobí sviežo a útulne. Použite ju na steny, nábytok alebo akékoľvek dekoratívne prvky a vytvorte si priestor snov.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Picked Fence
Odtieň: Biely odtieň, Veľmi svetlý odtieň