Soap Stone - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Hlboká šedá farba, Soap Stone, sa mení podľa svetla v miestnosti, odkrývajúc jemné fialové podtóny a vytvára úchvatný zmysel rovnováhy.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (3 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0104.0037 01.10.0104.0500 Zvoľte variant
Soap Stone - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
fusion mineral paint fusion soap stone 500ml
Akcia
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Soap Stone je jedinečný odtieň hlbokého sivého, ktorý pridá eleganciu a hĺbku každému priestoru. Táto farba má schopnosť úplne zmeniť svoj charakter v závislosti od okolitého prostredia a svetelných podmienok. V niektorých momentoch môžete pozorovať jemné fialové podtóny, ktoré sú zdôraznené meniacim sa svetlom v miestnosti, čo vytvára nádherný a harmonický dojem.

Klúčovou vlastnosťou Soap Stone je jeho adaptabilita. Vďaka svojej schopnosti meniť odtieň v závislosti od svetla a okolitého prostredia môže táto farba poskytnúť prekvapivo rozličné výsledky v rôznych priestoroch.

Párovanie s odtieňom Inglenook dodá vášmu priestoru sofistikovaný a štýlový vzhľad. Toto kombinované zloženie vytvára harmóniu a eleganciu, ideálnu pre moderné interiéry, ktoré vyžadujú dotyk luxusu.

Na druhej strane, kombinácia s Lamp White zvýrazní krásu a kontrast Soap Stone. Lamp White dopĺňa hlbokú šedú, zdôrazňuje jej rôzne podtóny a dodáva celkovému dizajnu čistý a svieži kontrast.

S Soap Stone môžete experimentovať v rôznych priestoroch - či už je to obývačka, spálňa alebo kancelária. Táto farba je ideálna pre tých, ktorí hľadajú niečo viac ako len obyčajnú šedú. Je to odtieň s charakterom, ktorý dokáže oživiť a zároveň upokojiť akýkoľvek priestor.

Na záver, Soap Stone nie je len ďalšou šedou farbou. Je to výrazný a adaptívny odtieň, ktorý môže zmeniť atmosféru celého priestoru a priniesť do neho harmóniu, rovnováhu a sofistikovanosť. Urobte krok nad rámec bežných farieb a vyskúšajte túto úžasnú paletu v svojom dome.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Soap Stone
Odtieň: Sivý odtieň, Tmavý odtieň

Soap Stone - Fusion Mineral Paint