Algonquin - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Pre všetko čo je prirodzené a pravdivé, Algonquin je hlboká hnedá farba s neuveriteľnou schopnosťou meniť svoj odtieň v závislosti na svetelných podmienkach miestnosti.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0006.0037 01.10.0006.0500 Zvoľte variant
Algonquin - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
fusion mineral paint fusion algonquin 500ml
Farba mesiaca
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Algonquin nie je len obyčajná farba. Je to óda všetkému, čo je prírodné a autentické. Predstavuje si farbu, ktorá má schopnosť premeniť akýkoľvek priestor na magické miesto, kde sa odtiene menia v závislosti od svetla. Táto hlboká taupe farba v sebe skrýva tajomstvo, ktoré sa odhaľuje v rôznych svetelných podmienkach.

Keď sa pozriete na Algonquin pri dennom svetle, môžete vidieť hlboký, zemité tón. Ale keď sa svetlo zmení, tak aj odtiene tejto farby. Je to ako kameň, ktorý mení svoju farbu podľa toho, ako naňho svieti slnko.

Chcete vytvoriť v miestnosti pocit pohody a spojenia s prírodou? Skombinujte Algonquin s Bayberry. Táto kombinácia vytvorí zemité a svieže prostredie, ktoré je ako stvorené pre relax a oddych.

Alebo snívate o romantickom a sofistikovanom priestore? Pair Algonquin s Cathedral Taupe. Tieto dva tóny spolu vytvárajú harmonickú a romantickú atmosféru, kde sa budete cítiť ako v náruči prírody.

Algonquin nie je len farba, je to pocit. Pocit pravdy, autenticity a pohody. Takže keď sa rozhodujete o novom odtieni pre svoj domov, nezabudnite na Algonquin. Je to voľba, ktorá vám prináša kúsok prírody do vášho domova a zároveň vám umožní experimentovať s rôznymi kombináciami a vzhľadmi. Vyberte si Algonquin a objavte magický svet farieb, ktoré sa menia podľa svetla.

Skombinujte ju s farbou Bayberry pre zemitý a bujný vzhľad.
Skombinujte ju s farbou Cathedral Taupe pre tónový romantický pocit.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Algonquin
Odtieň: Hnedý odtieň, Stredný odtieň

Algonquin - Fusion Mineral Paint