Bayberry - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Hlboká tlmená olivová zeleň, Bayberry je dokonalá vintage farba. Oslní samotná alebo ako súčasť prirodzených odtieňov.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0026.0037 01.10.0026.0500 Zvoľte variant
Bayberry - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Bayberry nie je len obyčajná farba. Ide o hlbokú, tlmenú olivovú zeleň, ktorá evokuje pocity nostalgie a luxusu z minulých rokov. Táto farba je oživením dávnych čias, prináša s sebou pôvab a eleganciu.

Je to farba, ktorá stojí samostatne a môže byť v centre pozornosti. Oslní svojím jedinečným výzorom a pridá šarm akémukoľvek priestoru. Avšak jej pravá magia sa ukáže, keď sa spojí s inými odtieňmi.

Ak hľadáte hĺbku a drámu vo vašom dizajne, spárujte Bayberry s Bedford. Táto kombinácia vytvára kontrast a dodáva energiu každému priestoru. Výsledkom je zároveň pohodlný a zároveň odvážny vzhľad.

Pre tých, ktorí milujú rustikálny a skúsený pocit, Bayberry ide dokonale s farbou Plaster. Táto kombinácia vytvára pocit historickej autenticity a teplej pohody.

Bayberry nie je len o farebnom odtieni. Ide o skúsenosť, cestu späť do čias, keď boli veci jednoduchšie, ale zároveň plné charakteru. Je to farba pre tých, ktorí hľadajú niečo jedinečné, ale stále elegantné.

Vytvorte si s Bayberry priestor, ktorý osloví nielen vaše oči, ale aj vašu dušu. Objavte túto vintage zeleň a nechajte sa unášať spomienkami a pocitmi, ktoré prináša.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Bayberry
Odtieň: Stredný odtieň, Zelený odtieň

Bayberry - Fusion Mineral Paint