Champlain - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Naša najobľúbenejšia teplá biela - neutrál, ktorý dominuje a ladi s akoukoľvek výzdobou. Champlain je univerzálny odtieň vhodný pre projekty malé aj veľké.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0004.0037 01.10.0004.0500 Zvoľte variant
Champlain - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavujeme vám Champlain - našu najobľúbenejšiu teplú bielu, ktorá je viac než len obyčajná biela. Je to odtieň, ktorý pridáva charakter a eleganciu akémukoľvek priestoru. Vďaka svojej neutrálnosti je dokonalým partnerom pre akýkoľvek dekoračný štýl.

Champlain nie je len biela. Je to teplý, ale zároveň sofistikovaný odtieň, ktorý dokáže premeniť miestnosť a dodať jej vzdušný a svieži pocit. Tento odtieň je všestranný a ideálny pre projekty rôznych rozmerov, či už ide o malý nábytok alebo celé steny.

Myslíte na romantický vzhľad? Spojte Champlain s odtieňom Raw Silk a vytvorte kombináciu, ktorá bude pôsobiť príjemne a zároveň elegantne. Táto kombinácia bude ako stvorená pre spálne, obývacie izby alebo kútiky určené pre relax.

Ak hľadáte niečo nenútené, no zároveň štýlové, spárujte Champlain s Inglenook. Výsledkom bude nenáročný a zároveň elegantný vzhľad, ideálny pre každodenné prostredie.

Champlain je viac než len farba. Je to vyjadrenie osobnosti a štýlu. Je to odtieň, ktorý dokáže oživiť akýkoľvek priestor a zmeniť ho na miesto, kde sa budete cítiť pohodlne a doma.

Výber správnej farby je kľúčový pri tvorbe dokonalého priestoru. S Champlain máte záruku, že vaše miesto bude vyzerať útulne, moderné a nadčasové. Investujte do farby, ktorá prinesie harmóniu a eleganciu do vášho domova. Vyberte Champlain a zmeňte svoj priestor na miesto snov.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Champlain
Odtieň: Béžový odtieň, Svetlý odtieň