Bedford - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Neutrálna a decentná farba na nábytok od Fusion Mineral Paint, béžová strednej triedy s jemným sivým podtónom prinesie nadčasovosť do každej miestnosti.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0025.0037 01.10.0025.0500 Zvoľte variant
Bedford - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Bedford nie je len obyčajný odtieň sivej. Je to výraz elegance a prefinenosti, ktorý prináša vyváženú harmóniu do vášho priestoru. S jemným nádychom žltej, tento stredne neutrálny odtieň zohráva perfektnú rolu medzi prírodným a sofistikovaným.

Bedford je navrhnutý tak, aby priniesol časovú kvalitu a výdrž do každého projektu alebo miestnosti. Jeho jemný podtón poskytuje teplý kontrast mnohým interiérovým prvkům a akcentom.

Párovanie s odtieňom Champlain vytvorí neutrálnu sofistikovanosť, ktorá je ideálna pre tie najmodernejšie priestory. Táto kombinácia zdôrazňuje čistotu a jednoduchosť oboch odtieňov, vytvárajúc harmonický a elegantný vzhľad.

Na druhej strane, párovanie Bedford s Fort York Red prinesie nečakané prekvapenie. Toto odvážne spojenie pridáva zaujímavý kontrast a vytvára silné vyhlásenie pre tých, ktorí sa neboja experimentovať s farbami.

Bedford nie je len odtieň. Je to investícia do kvality a štýlu. Je navrhnutý tak, aby vydržal plynutie času a zostal aktuálny rok čo rok.

Zhrňujúc, Bedford je perfektná voľba pre tých, ktorí hľadajú neutrálny odtieň s hlbokým charakterom. Jeho pružnosť v párovaní s rôznymi odtieňmi znamená, že je ideálny pre rôzne projekty a štýly. Nech už máte v pláne zmeny doma alebo v kancelárii, Bedford vás nikdy nesklame.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Bedford
Odtieň: Stredný odtieň, Zelený odtieň

Bedford - Fusion Mineral Paint