Champness - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Neposlušná modrá, inšpirovaná morom aj oblohou, kombinuje výraznosť s upokojujúcim efektom.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0018.0037 01.10.0018.0500 Zvoľte variant
Champness - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si odtieň, ktorý pripomína súčasne hlboké morské vlny aj nekonečné oblohy. Táto neposlušná modrá je viac než len farbou. Je to prejav odvahy a elegancie. Má v sebe silu, ktorá púta pozornosť, no zároveň dokáže upokojiť myseľ a pridať priestoru pocit pokoja.

Jeho nasýtenosť znamená, že v miestnosti neostane nepovšimnutá. Každý kúsok nábytku alebo doplnok, ktorý s ňou skombinujete, bude vynikať a získavať charakter.

Hľadáte niečo svieže a ležérne? Skombinujte túto modrú s odtieňom 'Pebble' a vytvorte tak chladný, neformálny vzhľad, ktorý pridá vášmu priestoru moderný nádych. Na druhej strane, ak túžite po dokonalom neutrálnom riešení, odtieň 'Plaster' je vašou správnou voľbou. Spoločne vytvoria harmonickú kombináciu, ktorá bude pôsobiť vyrovnaným a elegantným dojmom.

Táto modrá je tak univerzálna, že sa hodí takmer do každého interiéru. Či už plánujete renovovať spálňu, obývaciu miestnosť alebo kanceláriu, táto farba bude vždy správnou voľbou. Je ideálna pre tých, ktorí si chcú vytvoriť vlastný výrazný štýl, ale zároveň hľadajú niečo, čo prinesie pokoj a harmóniu do ich priestoru.

Zažite krásu a silu morskej hlbiny a šíravu oblohy v jednej farbe. Táto modrá je oveľa viac než len odtieň. Je to príbeh, emócia a zážitok, ktorý môžete priniesť priamo do svojho domova.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Champness
Odtieň: Modrý odtieň, Stredný odtieň