Pebble - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Pekný skromný sivý odtieň, Pebble je skvelý samostatný farba, ktorá sa dobre kombinuje s inými teplými tónmi.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Vypredané Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0103.0037 01.10.0103.0500 Zvoľte variant
Pebble - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Pebble je krásny sivý odtieň s jemným nádychom. Táto farba vyjadruje skromnosť a eleganciu. Hoci je to výrazná samostatná farba, je stvorená na to, aby sa kombinovala s inými odtieňmi. Ak hľadáte prírodný, zemský tón, spojte Pebble s odtieňom Limestone. Výsledok? Nenápadná harmónia, ktorá vytvára pocit pohody a tepla.

No a ak máte radi moderný štýl, spojte Pebble s odtieňom Ash. Takáto kombinácia dodá vášmu priestoru moderný a štýlový nádych, ktorý je v súčasnosti veľmi žiadaný. Pebble je univerzálny odtieň, ktorý sa hodí do obývačky, spálne, ale aj do kancelárie či kuchyne. Jeho sivá farba je výrazná, ale zároveň nenásilná, čo umožňuje veľa možností kombinácií.

Jeho skromný charakter je inšpirovaný prírodou a kamenistými plážami, kde každý kamienok má svoj jedinečný odtieň. Ak hľadáte farbu, ktorá je nielen módna, ale aj časovo nenáročná, Pebble je tým správnym riešením. Ako bonus, jeho sivý tón dokonale zapadne do akejkoľvek farebnej palety vášho interiéru.

Pebble nie je len farbou, je to životný štýl. Je to odtieň pre tých, ktorí si vážia kvalitu, jednoduchosť a sofistikovanosť. Objavte krásu skromnosti s odtieňom Pebble a nechajte svoju kreativitu rozkvitať v kombináciách s inými tónmi.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Pebble
Odtieň: Sivý odtieň, Stredný odtieň

Pebble - Fusion Mineral Paint