Coral - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Tento pastelový odtieň inšpirovaný tropickými koralmi dodáva priestoru energiu. Už malý nádych Koraly môže zmeniť celú atmosféru miestnosti.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Vypredané Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0107.0037 01.10.0107.0500 Zvoľte variant
Coral - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
fusion mineral paint fusion coral 500ml
Limitovaná edícia
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si tichý oceán, kde tajomné a živé koraly oživujú morské dno svojimi jedinečnými odtieňmi. Tento pastelový odtieň, inšpirovaný práve tropickými koralmi, nie je len obyčajná farba. Je to odtieň, ktorý v sebe nesie energiu a vitalitu korálových útesov.

Korala je odtieň, ktorý vám umožní priniesť do vášho interiéru kúsok tropického rája. Už len malá dávka tejto farby dokáže zázračne oživiť miestnosť a zmeniť jej náladu. Nie je potrebné maľovať celú stenu, stačí akurát pár detailov a váš priestor získava úplne nový rozmer.

Táto farba sa výborne kombinuje s inými odtieňmi. Chcete vytvoriť energický a svieži pocit? Skombinujte Koralu s odtieňom Azure. Táto kombinácia vytvorí dynamický a svieži priestor, ktorý vás nabije energiou na celý deň.

Ale čo ak hľadáte niečo, čo vás upokojí a zároveň prinesie pocit harmónie? Skombinujte Koralu s odtieňom Raw Silk. Tieto dva odtiene spolu vytvárajú kombináciu, ktorá v sebe skrýva harmóniu a klid.

Korala je viac ako len farba. Je to pocit, emócia a zároveň aj nástroj na premenenie vášho interiéru. Je ideálna pre tých, ktorí sa nechcú uspokojiť s obyčajným, ale hľadajú niečo výnimočné.

Nechajte sa inšpirovať krásou tropických korálov a vytvorte si priestor, ktorý bude odrážať váš jedinečný štýl a osobnosť. Objavte kúzlo odtieňa Korala a nechajte svoju kreativitu voľne prúdiť.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Coral
Odtieň: Ružový odtieň, Sýty odtieň