Damask - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Damask je vintage ružová farba, ktorá je nostalgická vo všetkých smeroch. Tento staroružový odtieň je dokonalým doplnkom do každej miestnosti. Komody maľované s farbou na nábytok Damask patria skutočným princeznám. 

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Vypredané Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0027.0037 01.10.0027.0500 Zvoľte variant
Damask - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavujeme vám odtieň, ktorý vám prinesie spomienky na minulé časy - Damask. Tento nádherný a zároveň decentný odtieň je dokonalým mixom rúžovej a mätovej, ktorý pripomína klasické a nezabudnuteľné momenty. Tento odtieň je ideálny pre tých, ktorí si vážia eleganciu a subtilitu v ich štýle.

Jeho skromný charakter je osviežujúci a unikátny, čo umožňuje, aby sa tento odtieň stal stredobodom pozornosti alebo doplnkom k iným odtieňom. Je to skutočná klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy a vždy bude relevantná.

Spojením s odtieňom Raw Silk získate jemný a ženský vzhľad. Ideálne pre tie dámy, ktoré uprednostňujú jemný a elegantný štýl. Toto kombinované spojenie pridáva do vášho vzhľadu nádych sofistikovanosti a elegancie.

Na druhej strane, ak túžite po troche európskeho šarmu, spojenie s odtieňom Cathedral Taupe pridá francúzsku nótu. Je to spojenie, ktoré pripomína ulice Paríža a jeho bezčasový štýl.

Tento odtieň je skutočne univerzálny. Môžete ho nosiť na každodenné nosenie, ale je ideálny aj na špeciálne príležitosti. Jeho všestrannosť a krása robia tento odtieň obľúbeným medzi mnohými.

Prašná odtieň vintage ruže je viac než len farba. Je to cesta späť v čase, spomienka na tie najkrajšie momenty a zároveň moderný doplnok k vášmu súčasnému štýlu.

Nezáleží na tom, či ste moderná žena mesta alebo ste niekto, kto uprednostňuje klasický štýl, tento odtieň je pre vás. Objavte krásu a eleganciu prašnej odtiene vintage ruže a nechajte ju byť súčasťou vášho štýlového vyjadrenia.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Damask
Odtieň: Ružový odtieň, Stredný odtieň

Damask - Fusion Mineral Paint