Eucalyptus - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Jemne zelený odtieň tlmený šedými podtónmi. Minerálna farba Fusion Eucalyptus je ukokojujúca pôsobí ako balzam na dušu. 

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0406.0037 01.10.0406.0500 Zvoľte variant
Eucalyptus - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si tón, ktorý priamo vyžaruje pokoj a útulnosť. Táto mierne zelená farba s nádychom sivej vás okamžite prenesie do priestoru kľudu a ticha. Či už plánujete maľovať obývačku, spálňu alebo štúdio, tento odtieň je dokonalým riešením pre tých, ktorí hľadajú niečo výnimočné.

Podobá sa odtieňu svätý šalvia, ale na rozdiel od neho je o niečo svetlejší. Zatiaľ čo Bellwood je tmavší, tento odtieň ponúka jemnejšiu a mäkšiu alternatívu. Pre tých, ktorí sú zamilovaní do svätého šalveja, ale hľadajú niečo menej sivé a svetlejšie, tento odtieň je dokonalým stredným riešením.

Jeho univerzálnosť umožňuje ľahké kombinovanie s inými farbami. Pre pokojný a vyrovnaný priestor ho skombinujte s Raw Silk. Táto kombinácia vytvorí atmosféru, kde sa budete cítiť uvoľnene a v pohode, dokonale vhodnú pre relaxáciu po dlhom dni.

Chcete dodať vášmu priestoru trochu hĺbky? Spojte ho s Lamp White. Táto kombinácia nielenže zvýrazní krásu mierne zelenej, ale zároveň pridá nádych sofistikovanosti a elegancie.

Ako vidíte, táto farba nie je len obyčajným odtieňom zelenej. Je to prechod medzi kľudom prírody a sofistikovanosťou moderného dizajnu. Je to farba pre tých, ktorí chcú, aby ich domov vyžaroval kľud a harmóniu, ale zároveň chcú, aby bol moderný a štýlový. Vyberte si túto mierne zelenú a zmeňte svoj domov na útočisko pokoja a kľudu.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Eucalyptus
Odtieň: Stredný odtieň, Zelený odtieň

Eucalyptus - Fusion Mineral Paint