Everett - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Everett je zrelá a ošúchaná olivovo zelená s jemnými bronzovými podtónmi. Táto zložitá farba je zemská a upokojujúca.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0032.0037 01.10.0032.0500 Zvoľte variant
Everett - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
fusion mineral paint everett pint
Farba mesiaca
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Everett je zrelá farba, ktorá sa prejavuje v odtieňoch olivovej zelenej s povšimnutiahodnými bronzovými prvkami. Je to farba, ktorá nesie so sebou množstvo zážitkov a skúseností, pripomínajúc prechádzajúce časy a výzvy, ktorým čelil. Ošúchaný vzhľad tejto farby poukazuje na výdrž a odolnosť, akoby odzrkadľovala dlhú a zaujímavú históriu.

Olivovo zelená farba je tu prepojená s bronzovými podtónmi, čo dodáva Everettovi unikátnu a zložitú povahu. Tieto jemné bronzové akcenty zvýrazňujú hĺbku a charakter farby, čo z nej robí výnimočnú voľbu pre vnútorné a exteriérové priestory.

Everett pôsobí zemsky a upokojujúco. Je to farba, ktorá príjemne zíva pokojom a harmoniou. Ako zrelá olivová vetva, ktorá sa rozkladá na zemi, táto farba pripomína návrat k prírode a jednoduchosti. Je to farba, ktorá pozýva na oddych a oddávanie sa momentom ticha.

Svojou zakotvujúcou povahou Everett poskytuje pocit stability a pevnosti. Jeho súlad s prírodou a jeho organická podstata ho robia ideálnou voľbou pre priestory, ktoré si želajú vytvoriť atmosféru pokoja a rovnováhy. Táto farba môže byť použitá samostatne alebo v kombinácii s inými farbami, aby sa dosiahol dokonalý estetický dojem.

Celkovo je Everett farba s hĺbkou a charakterom, ktorá nám pripomína krásu a hodnoty prírody. Je to farba, ktorá v sebe nesie bohatú paletu emocionálnych odtieňov a považuje sa za výnimočný prvok v dizajne a umení.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Odtieň: Zelený odtieň

Everett - Fusion Mineral Paint