Fort York Red - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Fort York Red je pútavá červená, ktorá dodá dávku vzrušenia, aj keď je použitá iba ako akcent. Odtieň, ktorý bol vytvorený ako óda na dominantu Toronta a symbolu Kanady.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0016.0037 01.10.0016.0500 Zvoľte variant
Fort York Red - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si odtieň, ktorý má schopnosť obrátiť každý priestor na majestátne dielo. Tento výrazný primárny odtieň nie je len obyčajnou červenou. Je to prenikavá červená, ktorá pri použití ako akcent vytvára vzrušujúce výsledky. Navrhnutý s úctou a inšpirovaný jednou z najvýznamnejších pamiatok Toronta, tento odtieň je hlboko zakorenený v kanadskej kultúre.

Kanadská živosť a energický duch sú zhmotnené v tejto červenej. Predstavuje to, čo je Kanada: odvážna, živá a plná života. Pri pohľade na tento odtieň človek cíti hlboký zmysel pre národnú hrdosť a spojenie s kultúrnym dedičstvom Kanady.

Tento odtieň nie je len o farebnom výraze. Je to aj o tom, ako môže byť kombinovaný s inými odtieňmi, aby vytvoril rôzne atmosféry a estetiky. Keď sa spáruje s odtieňom Coal Black, výsledkom je moderný a sofistikovaný vzhľad, ktorý poteší milovníkov súčasného dizajnu. Z druhej strany, keď ho kombinujete s odtieňom Lichen, priestor získa jemnejší a pokojnejší nádych. Je to dokonalý spôsob, ako pridať jemnosť a pohodlie do akéhokoľvek priestoru.

Kupujúc tento odtieň, získavate nielen farbu, ale aj príbeh. Príbeh o meste, o kultúre a o vášni, ktorá bola vložená do jeho vytvorenia. Je to viac ako len farba. Je to výraz osobnosti, histórie a tradície.

V modernom svete dizajnu, kde je mnoho možností a trendov, tento odtieň stojí samo o sebe. Je odvážny, je odlišný a určite nezostane nepovšimnutý. Je to dokonalý spoločník pre tých, ktorí chcú svoj priestor premeniť na niečo výnimočné.

Zvoľte tento odtieň a nechajte svoj priestor rozžiariť kanadskou živosťou!

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Fork York Red
Odtieň: Červený odtieň, Sýty odtieň

Fort York Red - Fusion Mineral Paint