Hazelwood - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Hazelwood je hlbokou sivou farbou, ktorá je zemitá a zároveň pôsobí teplo. Tento odtieň rozšíri Vaše obzory a zároveň Vás upokojí. Táto farba na nábytok so zabudovaným lakom bude vo Vašich priestoroch podčiarkovať krásu namaľovaných plôch.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0411.0037 01.10.0411.0500 Zvoľte variant
Hazelwood - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
fusion mineral paint fusion hazelwood 500ml
Akcia
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si hlbokú sivú, ktorá nie je len obyčajná. Táto sivá farba je nielen teplá, ale aj úchvatne silná a pozemská. Je ako stvorená na to, aby vašim interiérom alebo nábytku dodala hĺbku a výraznosť. Použite ju ako decentný doplnok alebo prejdite rovno na dramatický efekt a vytvorte nápaditý a odvážny kúsok.

Táto farba je univerzálna v tom, ako sa dá kombinovať. Pre neutrálny a sofistikovaný vzhľad ju kombinujte s farbou Cashmere. Táto kombinácia je ako vytvorená pre elegantné a moderné priestory. Ale ak hľadáte niečo jemnejšie a ženskejšie, spárujte ju s farbou Rose Water. Táto kombinácia pripomína jemnosť ružových kvetov a hĺbku sivej noci.

Nie ste si istí, ako by to mohlo v praxi vyzerať? Pozrite sa na tento Jacobean Buffet. Bol obnovený práve pomocou farby Hazelwood a výsledok je proste dychberúci. Tento kúsok nábytku je dôkazom toho, čo všetko môžete s touto farbou dosiahnuť. Predstavte si, ako by vyzeral váš nábytok alebo interiér s touto hĺbkou a charizmou.

V skratke, ak hľadáte farbu, ktorá je viac než len obyčajná sivá, ktorá má schopnosť premeniť a oživiť akýkoľvek priestor alebo kúsok nábytku, potom je táto hlboká sivá presne to, čo potrebujete. Skúste ju a uvidíte, ako rýchlo sa stane vašou obľúbenou.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Hazelwood
Odtieň: Hnedý odtieň, Stredný odtieň

Hazelwood - Fusion Mineral Paint