Bellwood - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Bellwood je nadčasová zelená farba na nábytok so sviežim nádychom. Tento všestrane využiteľný odtieň inšpirovaný šalviou krásne ladí s klasickým aj moderným dekorom.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0413.0037 01.10.0413.0500 Zvoľte variant
Bellwood - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavujeme vám nádherný odtieň s názvom Bellwood. Je inšpirovaný sviežou a klidnou šalviou, ktorá prináša do vášho priestoru jedinečnú atmosféru. Bezčasová zelená farba, ktorá je pritom plná života a luxusu.

Bellwood je vskutku univerzálna. Či už preferujete klasický alebo moderný štýl, tento odtieň zelené sa hodí do každého interiéru a dodá mu charakter. Mäkkosť tejto šalviového odtieňa vynikne najmä v porovnaní s neutrálnou sivou farbou Little Lamb alebo Lichen. Farba Bellwood je jemná, ale zároveň výrazná. Vytvára dokonalú rovnováhu medzi decentnosťou a osobitosťou.

Bellwood nie je len obyčajná farba. Je to zážitok, je to pocit luxusu a komfortu, ktorý chcete mať vo svojom dome. Pre klasický pocit odporúčame kombinovať Bellwood s odtieňom Plaster. Táto kombinácia vytvorí harmonickú atmosféru plnú elegance a pohody.

Ak hľadáte teplý a zemský vzhľad, spojte Bellwood s odtieňom Cathedral Taupe. Táto dvojica vytvorí útulnú a pohodlnú atmosféru, kde budete chcieť tráviť čas s rodinou a priateľmi.

Predstavte si, ako vaša obývačka alebo spálňa ožije touto farbou. Predstavte si pohodlný večer strávený v miestnosti, kde dominuje Bellwood. Miestnosti, ktorá vyžaruje klid a pohodu.

Využite potenciál tejto farby a nechajte ju oživiť váš domov. Bellwood nie je len farba, je to váš nový spoločník v dekorácii. Experimentujte, kombinujte a nechajte sa unášať touto nádhernou šalviovou zelenou.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Bellwood
Odtieň: Stredný odtieň, Zelený odtieň

Bellwood - Fusion Mineral Paint