Heirloom - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Niečo požičané, niečo modré. Heirloom je útulná staromódna modrá, ktorá oživí staré kúsky s históriou, ktoré potrebujú trochu lásky.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0108.0037 01.10.0108.0500 Zvoľte variant
Heirloom - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si farbu, ktorá spojí minulosť s prítomnosťou, tradíciu s modernosťou.Heirloom  je práve takáto farba. Je to hlboká, ale zároveň útulná odtieň modrej, ktorá pripomína nostalgiu a zároveň pridáva čerstvý dotyk každému interiéru.

Máte doma starý stôl, stoličku alebo skriňu, ktorá má pre vás sentimentálnu hodnotu, ale už vyzerá trochu opotrebovane? "Dedičstvo" je tu, aby jej vdýchlo nový život. Táto farba nielenže oživí staré kúsky nábytku, ale zároveň im pridá hĺbku a eleganciu.

Kto by nechcel mať doma kúsok, ktorý spája príbehy našich predkov s dneškom? Každý nábytok môže byť považovaný za dedičstvo, ale s našou farbou Heirloom  toto spojenie dostane úplne nový význam.

Je ideálna pre všetkých, ktorí chcú mať doma niečo unikátne, niečo čo pripomína staré časy, ale zároveň chcú, aby to ladilo s moderným dizajnom. Je to farba pre tých, ktorí si vážia históriu a chcú, aby bola súčasťou ich domova.

Heirloom  je viac ako len farba. Je to most medzi generáciami, je to spôsob, ako si pripomenúť spomienky, je to symbol tradície a rodinnej histórie. Tak prečo nechať starý nábytok zabalený v pivnici, keď mu môžete vdýchnuť nový život s našou jedinečnou modrou farbou?

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Heirloom
Odtieň: Modrý odtieň, Stredný odtieň