Liberty Blue - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Klasický kobaltový odtieň, ktorý dodáva priestoru nádych Jadranského mora. Skombinujte ho s odtieňom Prairie Sunset pre výrazný moderný vzhľad.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0020.0037 01.10.0020.0500 Zvoľte variant
Liberty Blue - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si klasický kobalt, ktorý vynikne v každom interiéri. Tento výrazný a nasýtený odtieň nesie so sebou všetku krásu a energiu Jadranského mora. Predstavuje dokonalú kombináciu klasickej elegance s moderným zábleskom.

Ak túžite po farebnej harmónii a chcete vytvoriť priestor, ktorý vyjadruje váš osobný štýl, tento kobaltový odtieň je tým pravým riešením. Jeho hlbokej, ale živej farbe je ťažké odolať.

Chcete, aby váš priestor vyzeral odvážne? Párujte kobalt s odtieňom Prairie Sunset. Táto kombinácia farieb vytvára jedinečný kontrast a dodá vášmu priestoru živosť a dynamiku.

Na druhej strane, ak hľadáte niečo skutočne súčasné a štýlové, párujte kobalt s odtieňom Sterling. Táto kombinácia ponúka elegantný a nadčasový vzhľad, ktorý zvýrazní moderný štýl vášho interiéru.

Kobaltový odtieň je takisto dokonalý ako akcentová farba v minimalistických priestoroch. Môže byť použitý na akcentových stenách, vankúšoch, dekoráciách alebo dokonca v umení na stene.

Zvoľte tento odtieň a nechajte, aby váš priestor žiaril s novou energiou a štýlom. Je ideálny pre tých, ktorí si chcú vytvoriť priestor s charakterom a osobnosťou.

Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete tento odtieň využiť, je zaručené, že prinesie nový život a vibranciu do vášho domova. Zvoľte klasický kobalt a preneste trochu Jadranského mora priamo do vášho obývania.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Liberty Blue
Odtieň: Modrý odtieň, Tmavý odtieň