Limestone - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Dizajnovaný tak, aby napodobňoval prirodzenú zložitosť vápenca, tento jemný odtieň je nádherný samostatne alebo ako pozadie pre akcenty modrej a zelenej.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0003.0037 01.10.0003.0500 Zvoľte variant
Limestone - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavujeme vám odtieň, ktorý bol navrhnutý tak, aby odrážal prirodzenú zložitosť vápenca. Tento jemný a elegantný odtieň nie je len obyčajnou farbou – je to symbol klasiky a sofistikovanosti. Je ideálny ako samostatný element, ale vynikne ešte viac, keď ho skombinujete s akcentmi modrej a zelenej.

Táto farba sa stane ústredným prvkom každého interiéru. Má schopnosť prispôsobiť sa rôznym štýlom a dekoráciám, či už je vašim cieľom vytvoriť pokojnú atmosféru alebo dynamický priestor plný energie.

Pre tých, ktorí hľadajú uvoľnený a príjemný vzhľad, odporúčame kombinovať tento odtieň s farbou Bayberry. Táto kombinácia prináša ľahkosť a uvoľnenú atmosféru, ktorá je ideálna pre relaxačné miestnosti, ako sú obývačky či spálne.

Na druhej strane, ak hľadáte niečo svieže a osviežujúce, skombinujte ho s farbou Champness. Tento mix vám poskytne čerstvý a moderný vzhľad, ktorý je dokonalý pre kuchyne, kúpeľne alebo iné priestory, kde chcete cítiť nový začiatok a energiu.

Konečne, tento vápencový odtieň je viac ako len farba. Je to vyjadrenie vášho štýlu, vkusu a osobnosti. Je to odraz vašej túžby po kvalite, jednoduchosti a elegancii. Tak prečo sa nerozhodnúť pre niečo, čo je tak univerzálne a zároveň jedinečné?

Objavte kúzlo tohto odtieňa a nechajte sa inšpirovať jeho možnosťami. Vytvorte priestor, ktorý hovorí o vás, a dovoľte tejto farbe, aby vás zviedla svojou krásou a flexibilitou. Urobte svoj domov skutočne výnimočným s týmto jedinečným odtieňom, ktorý je navrhnutý tak, aby vás nikdy nesklamal.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Limestone
Odtieň: Béžový odtieň, Svetlý odtieň