Little Star - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Táto výrazná hlavná žltá pridá štipku slnka na akýkoľvek výrobok. Je živá a rýchlo upúta pozornosť.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Vypredané Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0203.0037 01.10.0203.0500 Zvoľte variant
Little Star - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
fusion mineral paint fusion little star 500ml
Limitovaná edícia
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavujeme vám náš najnovší odtieň - výraznú hlavnú žltú, ktorá prinesie sviežosť a iskru do akéhokoľvek priestoru alebo výrobku. Ide o farbu, ktorá okamžite oživí a dodá energiu akémukoľvek prostrediu. Jej svieža a svetlá povaha dodáva záblesk slnka aj do tých najtmavších miest.

Jej výraznosť z nej robí dokonalú voľbu pre tých, ktorí chcú pridať odvážny dotyk svojmu interiéru alebo umeniu. Vďaka svojej živosti rýchlo stane centrom pozornosti a je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú, aby ich tvorba vynikala a zaujala.

Ale táto farba nie je len o žiarivej nádhere. Je flexibilná v kombináciách s inými odtieňmi. Skombinujte ju s Fort York Red pre dramatiku, ktorá vás omráči. Táto kombinácia vytvára dynamický kontrast, ktorý je súčasne elegantný a vzrušujúci.

Pre zábavnejší a hravý nádych skúste kombinovať našu výraznú žltú s Little Lamb. Táto kombinácia je ako stvorená pre veselé a energické projekty, ktoré upútajú a potešia oko.

Naša výrazná hlavná žltá je nielen o estetike. Je výsledkom dôkladného výskumu a vývoja, aby sme zabezpečili najlepšiu kvalitu a vytrvalosť farby. Je odolná voči blednutiu a zachová si svoju žiarivosť roky.

Pridajte k svojim projektom trochu sviežosti a energie s našou výraznou hlavnou žltou. Je čas zažiariť!

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Little Star
Odtieň: Svetlý odtieň, Žltý odtieň