Little Whale - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Urobte dojem s týmto upokojujúcim, šedosivým odtieňom, ktorý do každého priestoru vnáša pokoj. Ideálna voľba pre nábytok, doplnky a všetky dekoračné predmety.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0205.0037 01.10.0205.0500 Zvoľte variant
Little Whale - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si odtieň, ktorý do vášho domova vnáša okamžitý pokoj a harmóniu. Tento upokojujúci, šedosivý odtieň nielenže prinesie do priestoru klid, ale zároveň pridá nádych elegance a štýlu. Jeho univerzálna krása spočíva v schopnosti dopĺňať rôzne dizajny a farebné palety.

Určite ste už hľadali ten správny odtieň, ktorý by dopĺňal váš nábytok a dekoračné predmety. Tento šedosivý odtieň je ideálnou voľbou nielen pre steny, ale aj pre kusový nábytok, doplnky a akékoľvek dekoračné prvky. Predstavte si, ako vaše obľúbené kreslo alebo komoda získajú úplne nový vzhľad vďaka tomuto farebnému odtieňu.

Farebná paleta, s ktorou tento odtieň výborne korešponduje, je široká. Krásne sa kombinuje so žltými, modrými, bielymi odtieňmi a samozrejme s našimi neutrálmi. Ak hľadáte svetlý a živý vzhľad, kombinujte tento odtieň s farbou Casement. Ak dávate prednosť kľudnej atmosfére, spojte ho s odtieňom Limestone.

Táto farba nie je len obyčajným odtieňom, je to krok k transformácii vášho domova. Bez ohľadu na to, či renovujete celý dom alebo len jednu miestnosť, tento odtieň vám poskytne priestor, ktorý ste vždy chceli.

Nie je nič krajšie, než keď vaša izba odzrkadľuje pokoj a vyváženosť. A tento šedosivý odtieň vám to môže poskytnúť. Nech už je vaším cieľom vytvoriť útulný kútik alebo modernejšiu atmosféru, s týmto odtieňom to bude hračka.

Tak neváhajte a vložte do svojho domova kúsok pokoja a elegancie s týmto jedinečným šedosivým odtieňom.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Litlle Whale
Odtieň: Modrý odtieň, Svetlý odtieň

Little Whale - Fusion Mineral Paint