Manor Green - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Bohatý, hlboký zelený odtieň inšpirovaný tradičnými domami a krajinou, ktorý s dôverou vystupuje so svojimi čiernymi podtónmi a historicky krásnym výzorom, ktorý bude obľúbený ešte stáročia.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0035.0037 01.10.0035.0500 Zvoľte variant
Manor Green - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
Manor Green - Fusion Mineral Paint
Farba mesiaca
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Predstavte si odtieň, ktorý je tak bohatý a hlboký, že sa zdá, akoby bol vytvorený samotnou prírodou. Tento zelený odtieň, inšpirovaný tradičnými domami a krajinou, je ako živý obraz histórie a krásy. So svojimi čiernymi podtónmi sa tento odtieň nebojí vyjadriť silný a odvážny postoj, čo ho robí ideálnym pre tých, ktorí chcú pridať hĺbku a charakter do svojho priestoru.

Najlepšie na tomto odtieni je jeho schopnosť vyjadriť historickú krásu, ktorá nevyjde z módy. Je to farba, ktorá odolala testu času a bude obľúbená ešte mnoho ďalších stáročí. Je to dokonalá voľba pre tých, ktorí chcú vytvoriť pocit luxusu, tradície a elegancie vo svojich domovoch.

Spojenie tohto odtieňa so Ash pridá vašemu priestoru silný a výrazný nádych. Je to ideálne pre tých, ktorí chcú pridať trochu drámy a odvahy. Na druhej strane, kombinácia s Hazelwood vytvorí zemský, prírodný pocit, ktorý je skvelý pre tých, ktorí hľadajú pokoj a harmóniu v ich dizajne.

Nech už hľadáte niečo výrazné alebo kľudné, tento odtieň je dokonalou voľbou pre vaše kreatívne ambície. Je to viac než len farba - je to vyjadrenie histórie, tradície a osobného štýlu. Zvoľte si tento odtieň a vneste do svojho domova kus trvalého dedičstva.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Odtieň: Tmavý odtieň, Zelený odtieň

Manor Green - Fusion Mineral Paint