Midnight Blue - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Hlboká námorná modrá, tesne na hrane s čiernou, ktorá zaručene upúta pozornosť. Ideálna pre tradičné aj moderné projekty.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0021.0037 01.10.0021.0500 Zvoľte variant
Midnight Blue - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Táto bohatá odtieň modrej, pripomínajúca námornú hĺbku a dotýkajúca sa temnej čiernoty, je určená na to, aby vytvorila dojem. Jej sofistikovanosť je nezameniteľná a dokonale zapadá do rôznych štýlových kontextov. Či už sa rozhodnete pre tradičný projekt alebo preferujete súčasný design, táto farba je vašou jednotkou.

V kombinácii so Sterlingom pridáte svojmu priestoru moderný nádych, zatiaľ čo spojenie s Raw Silk vytvorí klasický kontrast, ktorý je vždy v móde.

Farba Midnight Blue nie je len obyčajným odtieňom. Je to vyjadrenie štýlu, elegance a výnimočnosti. Každý kúsok nábytku alebo doplnok v tejto farbe sa stane nezameniteľným prvkom vašej domácnosti.

Predstavte si, ako vaša obývačka ožije novým nábytkom v tejto farbe alebo ako jednoduchý doplnok v odtieni Midnight Blue stane sa hlavným ťahákom vašej izby. Je to farba, ktorá nevyjde z módy a vďaka ktorej sa budete cítiť štýlovo a súčasne.

Vyberajte si produkty v odtieni Midnight Blue a stvorte si interiér, ktorý bude nezabudnuteľný. Táto farba nielenže pridáva eleganciu, ale aj vytvára atemporálne kúsky, ktoré budete chcieť mať vo svojej domácnosti navždy.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Farba: Midnight Blue
Odtieň: Modrý odtieň, Veľmi tmavý odtieň