Oakham - Fusion Mineral Paint

Neohodnotené

Oakham, zakoreninený v sivej farbe, je táto tmavá neutrália vyvážená svojimi teplými hnedými a bronzovými podtónmi. Je to komplexný, temný odtieň, ktorý určite nájde svoje miesto v základoch akéhokoľvek farebného záznamu.

Variant:
€7,50 €31,50 od €7,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 01.10.0031.0037 01.10.0031.0500 Zvoľte variant
Oakham - Fusion Mineral Paint
Neohodnotené
ECO friendly
ECO friendly
Všetky produkty Fusion™ sú neškodné, bezolovnaté, takmer bez zápachu a majú veľmi nízky obsah ľahko vyparovateľných organických zlúčenín (VOC), neobsahujú amoniak ani formaldehyd.
Super hladký, matný povrch
Super hladký, matný povrch
Farby Fusion™ sú ponúkané v nádhernom matnom povrchu. To znamená takmer nulovú hodnotu odrazu, čo vám umožňuje dosiahnuť krásny hladký matný povrch bez viditeľných štetiniek.
Viac ako 50 farieb
Viac ako 50 farieb
Nechajte sa inšpirovať našimi farbami, ktoré obsahujú viac ako 50 odtieňov. Vybrali sme pre vás obľúbené farby našich zákazníkov a spojili sme ich s krásnymi novými receptami, aby sme vytvorili odtiene, ktoré vás isto potešia.
Vysoká odolnosť
Vysoká odolnosť
Po zatvrdnutí Fusion™ poskytuje vysoko odolný a omyvateľný povrch. Fusion™ je mierne pružný a môže sa prispôsobiť vašemu nábytku, podlahám, kuchynským skriniam a ďalším vašim nápadom. Už žiadne odštiepenie alebo prasknutie!

Podrobný popis

Oakham je pôsobivý a hlboký odtieň, ktorý sa vyznačuje svojou špecifickou sivou farbou zakorenenou v jemných teplých hnedých a bronzových podtónoch. Táto zaujímavá kombinácia mu dodáva jedinečnú eleganciu a sofistikovanosť. Jeho všestrannosť mu umožňuje zapadnúť do akéhokoľvek farebného spektra a prispieť k harmonickému a rovnomernému základu farieb. Oakham je ideálnym odtieňom na vytvorenie súčasného a štýlového vzhľadu v interiéri alebo exteriéri.

Tmavá a zároveň zemitá povaha Oakhamu poskytuje hlbokú vrstvu charakteru a dojemného pocitu stability. Jeho prírodná schopnosť dopĺňať rôzne farby ho robí neodolateľným pre dizajnérov a umelecké tvorby. V interiéri môže slúžiť ako podklad pre výrazné doplnky alebo živé farby, čo umožňuje vytvoriť esteticky príťažlivé a útulné miesto na život. V exteriéroch môže pôsobiť ako robustný základ pre moderné architektonické prvky alebo vytvoriť elegantné kombinácie s prírodnými materiálmi.

Nech už je použitý v moderných, minimalistických alebo tradičných farebných schémach, Oakham vždy pridáva svoj pôvab a vytvára dojemnejší priestor. Jeho schopnosť harmonicky spolupracovať s inými odtieňmi umožňuje tvorcom nekonečné možnosti a výrazy. Ak hľadáte výnimočný odtieň, ktorý priláka pozornosť, no zároveň sa zmestí do širšieho farebného kontextu, Oakham je tou správnou voľbou.

Dodatočné parametre

Kategória: MINERÁLNE FARBY
Odtieň: Sivý odtieň, Tmavý odtieň

Oakham - Fusion Mineral Paint